Erotyka na polskim rynku


12 kwietnia 2020 Nadia 0 Comment , , ,

Kobiety kochają romanse i piękne opowiadania o miłości. Jednak równie mocno kochają one urozmaicenia, które powodują, że świat staje się bardziej ciekawszy. Tak, jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych rzeczy, jednak szczypta szaleństwa, radości, fantazji wnosi do naszego życia więcej smaku. Dlatego też opowiadania erotyczne cieszą się coraz większą popularnością. Tak, niektórzy nadal żyją w realiach pruderyjności, jednak takich osób jest coraz mniej. Warto więc poznać książkę pt.”Kolejne 365 dni“, którą napisała Blanka Lipińska (https://www.taniaksiazka.pl/kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1229604.html).

Polska saga erotyczna

Ta młoda autorka doskonale wiedziała co napisać, aby wszystkie światła zostały na nią skierowane. Stworzyła polską sagę erotyczną, która mocno zatrzęsła naszym krajem. I to w sposób dosadny. Jednak to bardzo dobrze. Niektóre tematy zaczęły być szeroko omawiane, dzięki czemu ludzie zaczęli pozbywać się nawet swoich problemów związanych z seksualnością. W pierwszych dwóch tomach sagi – “365 dni” i “Ten dzień” – poznaliśmy Laurę i Don Massimo oraz historię ich niezbyt łatwej, ale bardzo emocjonującej miłości. Co nas czeka w trzecim tomie? Oto Laura i Massimo oczekują upragnionego synka. Wszystko idzie jednak nie tak jak powinno. Laura zostaje postrzelona i trafia do szpitala. Lekarze od razu mówią Massimo, że musi wybrać kogo mają ratować – żonę, czy nienarodzonego synka, bowiem tylko jedno z nich ma szansę na przeżycie. Co wybierze szef najgroźniejszej mafii na świecie? Czy będzie potrafił poradzić sobie bez żony? Czy poświęci życie upragnionego i wyczekiwanego syna?

Życie z dala od siebie

W dalszej części książki widzimy, że to Laura już prawie zdrowa wychodzi ze szpitala. Massimo podjął decyzję, która mocno odcisnęła się piętnem na jego życiu. Przez to mężczyzna coraz częściej sięga po alkohol raniąc coraz mocniej swoją żonę. Laura widząc chłód i obojętność Sycylijczyka zaczyna coraz częściej rzucać się w wir pracy, która daje jej ogromne ukojenie. Na dodatek pocieszenia kobieta zaczyna szukać u…człowieka, który ją wcześniej postrzelił. Czy Laura i Massimo znajdą jeszcze szansę na wspólne życie i szczęście? Czy “Kolejne 365 dni” wystarczy na to, aby ta dwójka znalazła drogę do siebie na nowo i do swojego serca? Blanka Lipińska w finale swojej sagi nie zawiodła czytelników. Nie brakuje tutaj zarówno emocjonujących chwil, jak również erotycznych scen. Kto będzie jednak ich bohaterem? Czytelnik powinien przekonać się sam. Ta książka wspaniale odnajduje się na polskim rynku czytelniczym.

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com