Nietypowe relacje szefa i podwładnej


2 kwietnia 2020 Nadia 0 Comment , , , ,

Kto nie lubi niegrzecznych książek? Zdecydowana większość osób je kocha. Tak, jak najbardziej ludzie kochają książki o takiej tematyce! Pomimo tego, że niektórzy uważają, iż seks jest tematem tabu, to coraz więcej osób chce o nim mówić. I to nie tylko po 22, jak to w dawnych czasach się odbywało. Chcemy rozmawiać o seksie w blasku słońca – nawet wtedy, kiedy dzieci nie śpią. Dzisiaj mało jest tematów tabu. Seks na pewno do nich nie należy. Udowadnia to książka Whitney G.. Warto sięgnąć po “Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom “.

Zmiana wizerunku

Głównymi bohaterami tej książki jest Mya i Michael. Ona jest ambitną kobietą, która nie tylko chce swoje ciało wykorzystać do robienia kariery. Mya wie, że stać ją na więcej i ma zamiar to udowodnić. Michael to człowiek sukcesu, który jest szefem pewnego wydawnictwa. Znany jest w całym mieście i znacznie dalej. Gazety bardzo często się o nim rozpisują, jednak nie ze względu na jego sukcesy zawodowe. Otóż częściej tematem do plotek staje się życie uczuciowe mężczyzny. Albo jego brak. Michael znany jest z tego, że zmienia kobiety jak rękawiczki – co nie przynosi mu korzystnej sławy. Przylega do niego łatka kobieciarza, która może odbić się niekorzystnie na jego wydawnictwie. Przyjaciel doradza mu, aby zmienił swój wizerunek. Przynajmniej przez rok ma się powstrzymać od seksualnych przygód z przygodnymi kobietami. I na stałe ma zatrudnić asystentkę wykonawczą, której nie będzie chciał szybko zwolnić. Wybór pada na Myę. Kobieta początkowo cieszy się, że udało jej się znaleźć pracę w takim miejscu.

Wredny szef

Szybko jednak okazuje się, że Michael nie jest łatwym szefem. Wręcz można powiedzieć o nim wredny dupek, który ma ogromne wymagania i sam nie wie co chce. Mya wytrzymuje na swoim stanowisku tylko dlatego, że ma horrendalnie wysokie zarobki. Aby jednak móc się wyżyć bardzo często wymienia ze swoją przyjaciółką wiadomości e-mail, gdzie opowiada co myśli o swoim szefie i…co najchętniej by wyprawiała z nim w łóżku. Michael jest zabójczo przystojny i Mya bardzo często snuje fantazje erotyczne z nim i z sobą w roli głównej. Pewnego dnia jedna z takich wiadomości przez przypadek ląduje nie w skrzynce przyjaciółki, a w skrzynce…szefa. Michael na początku zaskoczony postanawia sprawić, że Mya jeszcze się zdziwi co potrafi jej szef. Czy kobieta będzie w stanie mu się oprzeć? Czy nadal będzie uważała go za skończonego drania i dupka? “Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1” to zapowiedź fantastycznej serii erotycznej.

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com